27 lut 2017

pudełko na chrzest z kołyską 3D

"Baby lily" to nowa kolekcja tekturek, która jest już dostępna w sklepie Laserowe Love. Delikatne i ażurowe motywy konwalii idealnie wpasowują się w stylistykę pamiątek na chrzest święty. Pierwszy raz w sklepie pojawia się nowość absolutna - tekturki 3d oraz coraz bardziej popularne tekturki warstwowe.
I jak tu się nie oprzeć pokusie użycia wszystkiego naraz, gdy wokół tyle pięknych elementów! Było ciężko, ale w końcu wybrałam te idealnie pasujące do mojej koncepcji exploding box'a dla dziewczynki. Chciałam, żeby całość była lekka i delikatna, stąd filigranowe serwetki pod tekturkami. Starałam się też nie przedobrzyć w ilości kwiatów w kołysce i utworzyć kompozycję ciekawą, ale jednocześnie niejednolitą.
Jak widzicie, tekturowa kołyska 3D jest dość duża, jednak dzięki licznym ażurowym zdobieniom wcale nie sprawia wrażenia ciężkiej lub kanciastej. W tej chwili w sklepie dostępna jest również pomniejszona wersja tej kołyski, o tu ----> klik.
Zdjęcia exploding box'a poniżej, zapraszam do oglądania.


 

24 lut 2017

nowa inspiracja dla Laserowe LOVE

Raz w miesiącu przypada dzień mojej indywidualnej inspiracji dla Laserowe LOVE - producenta tekturek scrapowych. Zapraszam Was na blog Laserowe LOVE, gdzie możecie bliżej przyjrzeć się pracy, której zdjęcie poniżej.


Jest to lutowa strona w moim dzieciowo - scrapowym albumie, na laserowym blogu piszę o niej trochę więcej. Po prostu pękam z dumy, że udaje mi się realizować ten (----> klik) projekt albumowy. Wciąż zachęcam Was do przyłączenia się do wyzwania - chęć uczestnictwa można zgłosić w komentarzu.

A jeśli wciąż macie niezaspokojony głów wyzwaniowy, to zapraszam na blog Laserowe LOVE, gdzie na prawdę dużo się dzieje. Aktualnie trwa tam wyzwanie#2 - "Wyzwanie tagowe z tekturką" ----> klik w którym można wygrać bon na 50zł do wykorzystania na tekturki w sklepie Laserowe LOVE, a także wspólna zabawa z Art-Piaskownicą, gdzie trwa wyzwanie o nazwie "STYLE - styl klasyczny" - i tu do wygrania jest również bon na tekturki z Laserowe LOVE. Myślę, że nagrody są świetne, a tematy wyzwań bardzo ciekawe, więc po prostu zapraszam do czynnego udziału.

http://laserowelove.blogspot.com/2017/02/wyzwanie-2-tagi-w-natarciu.html4 lut 2017

gościnny post na blogu na strychu!

Cześć!
Rozpiera mnie duma i radość, bo wczoraj ukazał się mój pierwszy gościnny post na blogu sklepu scrapowego Na Strychu! Piszę tam o moim sposobie na interesujące tło, uzyskane za pomocą folderu do embossingu. Artykuł można przeczytać tutaj -----> klik. Zapraszam!
Poniżej kartka, nad którą pracowałam w tutorialu. Walentynkowa (!) - nieczęste to u mnie, prawda?
3 lut 2017

wędrujące albumy - wpis nr 3

to był szok.
dostałam któregoś dnia wędrujący album Beaty, która w liście przewodnim napisała, że chciałaby zobaczyć w swoim albumie wpisy mediowe. mediowe! ratunku, przecież farby, gesso, mgiełki, tusze, lakiery to nie moje klimaty.
obmyśliłam jednak temat wpisu - podwodna, ukwiecona rafa, cały wpis w tonacji morsko-błękitnej i do tego myśl przewodnia. pozostało tylko wykonanie... zrobiłam, jak umiałam.
teraz już wiem, że papier pod wpływem mediów różnie się zachowuje, że się wygina (boli mnie to do dzisiaj), że mgiełki nie współpracują z zaschniętą farbą akrylową. wiem również, że pędzle trzeba myć od razu, bo potem są do wyrzucenia.
i wiem, że brokat w albumie wędrującym, to poroniony pomysł. sorry, Beata i kochane dziewczyny, które byłyście po mnie, bo pewnie po otworzeniu albumu oberwało Wam się brokatowym deszczem.