29 paź 2012

opakowania na CD - part II

miały być trzy dni temu, są dziś. wybaczcie... kolejna partia folderków na płyty ze zdjęciami, które Aneta oddawać będzie swoim klientom.
pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pozostawione komentarze!

25 paź 2012

opakowania na CD

zamówione przez wspaniałą fotograf, Anetę ----> klik. mają być częścią zamówień, które Aneta oddaje swoim klientom. i uwierzcie mi, nie są to tylko zdjęcia z sesji, ale cały projekt, który jest obmyślony od a do zet i przygotowany z największą dbałością o szczegóły. opakowania miały być uniwersalne, stonowane kolorystycznie, bo i sesje zdjęciowe są w różnej tematyce. dziś pokażę tylko trzy folderki, na zewnątrz i wewnątrz, w następnych dniach kolejne.

24 paź 2012

okołoświątecznie

chyba nie jest to typowo świąteczna kartka, chociaż w zasadzie mogłaby nią być. nazwę ją umownie okolicznościową, "okołoświąteczną". uwielbiam takie beże i szarości w połączeniu z miętowym. większość papierów, które użyłam to rodzima produkcja ILS.
serdecznie pozdrawiam wszystkich odwiedzających i dziękuję za coraz więcej komentarzy. każdy cieszy mnie przeogromnie!

19 paź 2012

trochę zmian

od dziś na moim blogu, na facebooku i w galeriach internetowych, w których sprzedaję swoje prace witać Was będzie moje nowe logo. niby nic, a jednak cieszy mnie bardzo jego widok :)
a oto i ono, ta-dam:


9 paź 2012

florystyczny chaos

ukwiecona kartka w błękitach. odrobina turkusu, cytrynowych listków i perełek. zliftowałam jedną ze swoich pierwszych produkcji, o tę ----> klik.
7 paź 2012

światowy dzień robienia kartek

w tym roku data przypada na 6 października. ja co prawda swoją kartkę publikuję dzień później, ale chyba najważniejsze jest to, że przyłączam się do tego święta. tak to jest przy rocznym dziecku, scrapować można jedynie nocami, a noc to nie jest najlepsza pora na robienie zdjęć. kartka zatem zrobiona w ten ważny dzień, fotka dnia następnego. i oto jest, z piosenkowym cytatem.
4 paź 2012