22 wrz 2012

baśka!

baśka wiewiórka, do noszenia przy szyi. krótki naszyjnik z metalu w kolorze mosiądzu, z kryształkami Swarovskiego, szklanymi perełkami i różyczką z korala. do tego trochę leśnej asysty - listki, ptaszki. baśka jest słodka!

21 wrz 2012

pierwsza z wielu

do świąt bożego narodzenia jeszcze daleko, ale nie mogłam się powstrzymać, gdy dostałam w swoje ręce świąteczną kolekcję ILS. cudowne, nietypowe kolory i rewelacyjne grafiki - w tym ta z jeleniem. wykorzystałam stempelek z Agaterii ----> klik z piękną i jakże prawdziwą sentencją.17 wrz 2012

jak bumerang

lubię modyfikować tę dawno pokazywaną kartkę. tym razem lifting wykonałam na kolorowym papierze dodając gniecione wstążki. 


 


16 wrz 2012

jesieni ciąg dalszy

tym razem w zimniejszej tonacji, bo w kartce dominują błękit i brąz. wykorzystałam starą grafikę z fotelem oraz trochę wycinanek z wykrojników. kartka należy do tych "z przesłaniem", a to za sprawą wartościowego cytatu, dzięki któremu może stać się wartościowym i sentymentalnym prezentem.10 wrz 2012

jesienna taka

może przez tę gałązkę, na której siedzi ptaszek, może przez kolorystykę dodatków, wydaje mi się, że ta kartka jest jesienna taka... a przynajmniej jesień zapowiada. wrzesień to mój ulubiony miesiąc w roku i wczesną jesień uwielbiam, więc niech ta kartka będzie zwiastunem słonecznej, ciepłej i szeleszczącej jesieni. stempelek z życzeniami zakupiłam w Agaterii ----&gt klik.
 

6 wrz 2012

nowa odsłona starej produkcji

o kartce pisałam już wcześniej tutaj ------> klik, a że wzór jest całkiem udany i podoba się Klientom, postanowiłam postarać się o nową ekspozycję. wyszukałam dodatki, pokombinowałam z tłem i wyszło tak:jestem zadowolona. pozdrawiam wszystkich Zaglądających!