25 cze 2012

kolorowy szał bransoletkowy

kolejne bransoletki, w nowych kolorach. bo kiedy jak nie w lecie można sobie pozwolić na tak mocne akcenty kolorystyczne?

 


23 cze 2012

wyniki facebookowego candy

przedstawiam fotorelację facebookowego candy, którego wyniki zostały opóźnione ze względu na niedyspozycję i chorobę Maszyny Losującej. szczęśliwy los omal nie został pożarty przez Maszynę Losującą, co zostało utrwalone na zdjęciu, ale po wyjęciu z otworu gębowego bez problemu można było odczytać, kto wygrał. zwyciężczyni serdecznie gratuluję!
dziękuję za udział wszystkim czterdziestu cudownym dziewczynom, dziękuję za tak wiele "like'ów" i miłe komentarze :) pozdrawiam wszystkie sympatyczki biżuterii hand-made!10 cze 2012

facebookowe c a n d y !

i stało się! już 98 osób polubiło lu luu craft na facebooku. ogromnie mi miło, że dobijam do setki i z tej właśnie okazji chciałabym ogłosić candy. osoby zainteresowane proszę o wpisywanie się pod postem dotyczącym candy na mojej stronie na facebooku czyli tutaj -----> KLIK  do 20 czerwca do godziny 20:00. do wygrania jest bransoletka widniejąca na fotografii. zaproście też swoich znajomych do polubienia mojej strony, do odwiedzenia bloga http://watacukrowa.blogspot.com/ i oczywiście do wzięcia udziału w candy.
20 czerwca ogłoszę zwycięzcę, którego wylosuje "maszyna losująca" w postaci losowatora Random.
zapraszam serdecznie!