29 wrz 2010

swarki na niepogodę

jakiś czas temu zrobiłam delikatny komplecik na zamówienie - kolczyki i bransoletka z kryształów górskich i swarovskiego, z przewagą tych drugich. ponieważ w moim mieście pada non stop od dwóch dni, poprawiam sobie humor wrzucając te rozświetlone tęczą fotki na bloga.24 wrz 2010

kartka #3 - znowu ślubnie

zliftingowałam odrobinę swoją pierwszą produkcję kartkową i powstało coś takiego. wnętrze również delikatnie zdobione. jak widać, pozostaję w klimacie różano - romantycznym i... dobrze mi z tym. pozdrawiam wszystkich zaglądających!


22 wrz 2010

notes #2 - róże i królowa

to mój drugi notes, pocięłam papiery przeznaczone na kartki ślubne. wyszło delikatnie i romantycznie z miejscem na personalizację. tektura falista pochodzi z jakiegoś starego kartonu, w którym chyba nawet otrzymałam owe papiery... trochę się namordowałam, aby odkleić wierzchnią warstwę i klej i doprowadzić ją do jako-takiego stanu. spodobał mi się ten drobny recykling i z rozpędu przykleiłam nalepkę z tuby po kwiatkach primy. stemple pokryte są przeźroczystym embossingiem na gorąco, czego niestety nie widać :( ale zarówno napis "notes", jak i obramowania stempelka jurnalingowego są wypukłe.  znaczki z królowymi to mój nabytek z allegro (mam ich chyba ze 100... w najróżniejszych kolorach), wszystkie są ostemplowane, co dodaje im charakteru. kwiatki zrobiłam na szydełku. w ogóle to okropnie lubię szydełkować, ale o tym w kolejnych postach. już coś szykuję :)
wykorzystane materiały: papier z tej kolekcji, wewnątrz papier Prima "Wink", stempelki, nalepka z tubki, nagrzewnica do embossingu i proszek. produkty kupione w C4U.

20 wrz 2010

publikacja w magazynie Cztery Kąty

no i nadszedł ten dzień, kiedy to ukazał się październikowy numer czasopisma Cztery Kąty, a w nim meble i dodatki pasujące do mieszkania z charakterem (!!!) i  ten oto zegar, który pokazywałam ponad rok temu. zegar jest nawet na okładce! a wszystko dzięki uprzejmości galerii Decobazaar, w której wciąż można go kupić. na razie pokazuję okładkę, a jak tylko kupię tę gazetę, to zeskanuję, zarchiwizuję i... chyba w ramkę oprawię. ramkę własnej roboty, rzecz jasna!English Time

19 wrz 2010

kartka #2 - tattered rose


dla znajomych z okazji ślubu. wyszło "coś" w stylu retro, dość herbaciano-postarzone. wszystkie kwiaty wykonałam własnoręcznie. początkowo kartkę chciałam wpakować do koperty z papieru czerpanego, ale ponieważ największy kwiat ma aż 2,5 cm wysokości, powstało pudełko. aby nie było przyciężkawe wycięłam okienko na cienką pleksi. ostrzegam, dużo zdjęć!

8 wrz 2010

chwalę się (!) i dziękuję

kolczyki lu luu z ceramicznych, ręcznie malowanych peruwiańskich korali znalazły się w tytułowej stopce jednego z artykułów w galerii Haloart. jakże się cieszę z tego powodu! oto link do artykułu - całość stanowi o dodatkach w stylu etno. kolczyki można też oglądać na haloartowym Facebooku. a poniżej zamieszczam fotkę moich kolczyków, które nazwałam "byłam w Peru" (wcale nie byłam, ale chciałabym, oj tak). duża to nobilitacja, jeśli ktoś w ten sposób docenia i wyróżnia pracę takiego robotnika sztuki, jak ja. pozdrawiam Haloart (w którym to coraz więcej sztuki się sprzedaje) oraz wszystkich Zaglądających, Komentujących i Klientów. dzięki Wam mam mobilizację do dalszej pracy, a wszystkie komentarze po prostu dodają skrzydeł i uszczęśliwiają. już niedługo nadejdzie kolejna okazja do pochwalenia się, ale o tym na razie cicho sza :)