18 sie 2010

trochę alicji, trochę shabby chic

mój drugi kolaż, inspirowany alicją w krainie czarów, a także szaleństwem na punkcie niedawno odkrytego shabby chic... oj posiadać taki stolik, szafeczkę, cokolwiek - to jest moje marzenie i mój wonderland.

12 sie 2010

google earth patrzy i...


widzi wszystko! nawet duże i małe litery.

nowe magnesy

wykonałam je ze szkła mozaikowego. pod spodem podklejony jest papier z interesującym nadrukiem, a z tyłu magnes neodymowy, mały i cienki, jednak pieruńsko mocny. grafiki nie są mojego projektu, jednak już wkrótce - kto wie, jeśli dorobię się większej ilości kolaży to nic nie stoi na przeszkodzie.10 sie 2010

landryny na urodziny

prawda, że prawdziwe cuksy? naszyjnik z mnóstwa szklanych paciorków - satynowych pereł, jablonexu, kryształków, elementów bali i sama już nie wiem czego. miło się dotykało przy robieniu, a teraz pięknie się prezentują na szyi mojej siostry. naszyjnik jest dość długi, "modny", ahahaha!

9 sie 2010

recykling królowejdrobny recykling w biżuterii ;)
ponad rok temu "Moja Osobista Dekupażystka" wykonała kilka takich bransoletek w różnych tonacjach kolorystycznych. nie mam pojęcia, dlaczego nie pokazywałam ich wcześniej...

6 sie 2010

chusteczniki - pomysł na przydatny drobiazg
może to stwierdzenie będzie odrobinę infantylne, ale nawet nie podejrzewałam jak przydatną rzeczą jest pudełko chusteczek jednorazowych! a gdy posiada piękną oprawę staję się również świetną ozdobą, zastępuje na przykład tandetne serwetki na stole, których i tak nie można nigdy bezproblemowo wyciągnąć z serwetnika. bardzo cenię sobie funkcjonalne ozdoby.

zaległe bransoletki - wrzucam na szybko


zrobione kiedyś, pokazuję dopiero teraz. przeleżały rok w zapomnianej skrzyni na gorącym poddaszu :) mam jeszcze kilka w zanadrzu, pokażę niebawem. pozdrawiam wszystkich oglądających!