11 lut 2009

naturalnie - brązowosurowa, pierwotna bransoletka z łupanych brył brązytu, bursztynu i oksydowanego, przetartego srebra.

miejsce na drobiazgi


oto dwie piękne skrzynie wykonane przez decoprojekt. drewniane, malowane, lakierowane, ozdobione w technice decoupage. pomieszczą wszystko to, co zechcesz. na pewno przydadzą się podczas wiosennych porządków.

10 lut 2009

miłość do muszli tęczowejasymetryczna bransoleta z muszli tęczowej, korala naturalnego i oksydowanego, przetartego na satynę srebra. znalazła już swoją szczęśliwą właścicielkę. uwaga! muszla tęczowa rozkochuje w sobie każdego, kto ją zobaczy i dotknie.

koła młyńskie


kolczyki z ogromnych plastrów turkusu i oksydowanego srebra. nazwałam je kołami młyńskimi. co za efekt, surowa, pierwotna forma!

listy, listy, listycudeńka! drewniane pojemniki na korespondencję oraz zapiski ważne i nieważne. wykonane techniką decoupage, bejcowane na kolor palisander, szlifowane i lakierowane na połysk. orientalne cacka do stylowego gabinetu. projekt i wykonanie - decoprojekt. więcej listowników w tej chwili jest w trakcie 'produkcji'.

koks i turkus


srebro oksydowane, 'koks' i turkus. koksem nazywam lawę wulkaniczną. okropnie podobna.

prawdziwy opalto jeden z moich pierwszych projektów. 'nadgryziony' bursztyn, przepiękny opal afrykański - taki pudrowy w dotyku - oraz brązowa lawa wulkaniczna. całość w srebrze, oksydowanym i przetartym na satynę.

9 lut 2009